Наші алхіміки розробили для Вас багато смачних коктейлів. Обирайте свій улюблений.

А для того, щоб дегустація пройшла швидше та приємніше ми даруємо Вам кожний четвертий коктейль)))

Шановні сусіди – мешканці “Лікограду” та Теремків, а також гості нашого району! У Вас з’явився  новий гостинний сусід. Це ми – кафе “Home Sweet Home”. Ми, справді, хочемо стати Вашим добрим сусідом та другим домом, де Ви зможете смачно поїсти, втамувати спрагу, приємно провести час, познайомитися з тими, хто живе поряд і знайти нових друзів. Запрошуємо в гості!

Чекаємо на Вас – ми вже працюємо! З нагоди нашого новосілля ми приготували для Вас багато гостинців та сюрпризів.

Трошки про себе:

Ми маємо двоповерхову квартиру з окремим входом. На першому поверсі розташована кімната відпочинку з легкою музикою й баром з усілякими смаколиками. Тут ви можете спокійно попрацювати, скориставшись безкоштовним Wi-Fi, або ж відпочити в затишній атмосфері.

В комфортному підвальчику знаходиться наша друга кімната, де Ви можете подивитися трансляції спортивних ігор, улюблені фільми, пограти в настільні ігри та дартс!

Годуємо ми смачно й недорого. Порадуємо Вас власною випічкою та кондитерськими виробами, а для наших маленьких гостей ми пропонуємо окреме дитяче меню.

Якщо Ви вирішили залишитися вдома, то ми можемо прийти до Вас у гості. Доставимо будь-що з нашого меню з 8.30 до 22.30. Ви зможете здійснити оплату кредитною карткою прямо на порозі Вашої квартири.

Будьмо знайомі!